Diverse

Auktionisten i Gnesta

Kaffekvarn 1908

35 cm hög

30 cm bred

Pris 1200 kr

Ostform 1817

Pris 280 kr SÅLD

Tennfat Carl Petter Lindborg

1839

Pris 1200 kr

Gavlar till trädgårdssoffa

1900 tal

Almanackor från tidigt 1800-tal

Gunnar Nylund Tekanna

Ett litet nagg finns på undre kanna

Pris 450 kr

3 st ljusstakar i smide

18-1900 tal

A.ESCOFFIER

Modern Kokkonst 1909

Bok i bra skick

Pris 1500 kr

Kanna Gust Eriksson Eskilstuna

GENSE ALP

Pris

Ljusstake i smide

1800 tal